Velký hrnec s poklicí o objemu 17 litrů

Moderní velký hrnec s poklicí o vnitřním objemu 17 litrů je ideální pro vaření větších porcí jídla či pro přípravu polévek a omáček. Díky svému objemu je vhodný i pro přípravu pokrmů na velké oslavy a rodinné setkání.

Nerezová ocel zaručuje kvalitu

Tento hrnec je vyroben z kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky této kvalitě se nemusíte obávat koroze, takže můžete tento hrnec používat dlouhá léta bez toho, abyste museli řešit výměnu.

Termo-sendvičové dno pro efektivní rozvod a uchování tepla

Díky termo-sendvičovému dně bude vaše jídlo rovnoměrně rozděleno a udržováno v teple. To znamená, že nikdy nebudete mít problém s nerozděleným teplem, což může vést k nesourodým koncovým výsledkům vašeho vaření.

Vhodný i pro indukční sporáky

Tento hrnec je vhodný pro indukční sporáky, což znamená, že můžete své jídlo vařit rychle a účinně. Je to ideální řešení pro ty z vás, kteří si potrpí na rychlost a kvalitu vaření.

Poklice zaručuje kvalitní vaření

Poklice tohoto hrnce zaručuje bezproblémové vaření a efektivní zachycení tepla. Díky tomu můžete být jisti, že vaše jídlo bude důkladně uvařené a nebude docházet k úniku tepla.

Pro více informací si můžete prohlédnout tento produkt na stránkách výrobce.

Hrnec s poklici

Skrze tento velký hrnec s poklicí o objemu 17 litrů můžete vařit velké množství pokrmů bez jakýchkoliv kompromisů s kvalitou vaření. Nesmírně vysoká kvalita výroby z nerezové oceli společně s termo-sendvičovým dnem a poklicí umožní vám vaření s maximální kvalitou, která bude dosahovat vašich požadavků. Tenhle hrnec sice nemá oproti ostatním hrncům nejlevnější cenu, ale účel, který splňuje, za ni rozhodně stojí.