Tempo Kondela Set: Dvojice konferenčních stolků IKLIN v bílé a černé barvě


Set konferenčních stolků IKLIN, v moderní barevné kombinaci bílé a černé skvěle zapadne do vašeho interiéru. Tento šikovný designový set má pevnou konstrukci z kovu, která stabilně podporuje pláty z MDF.

Vlastnosti:

  • Materiál: MDF / kov
  • Barevné provedení: bílá / černá
  • Rozměry větší: (průměr x V) 80×45 cm
  • Rozměry menší: (průměr x V) 50×40 cm
  • Dodávané v demontu

Vybavte svůj obývací pokoj o další skvělé doplňky – například krásným obrazem, hodinami, či příjemnou dekou nebo polštářky. Pokud hledáte nápad na nový konferenční stůl, tak neváhejte a sáhněte po setu IKLIN, který vás nezklame.

A neváhejte ani s objednáním – s pomocí tohoto odkazu https://www.esrom.cz/produkt/tempo-kondela-set-dvou-konferencnich-stolku-iklin-bila-cerna se můžete dostat na stránku, kde budete mít možnost zakoupit tento skvělý set za vynikající cenu.

Tempo Kondela Set IKLIN

Dvojice konferenčních stolků IKLIN navázala na tradici vynikajících produktů od českého výrobce nábytku Tempo Kondela. Set IKLIN disponuje čistými liniemi a svěží kombinací barev, který umocní design vašeho interiéru.

Větší ze stolků měří 80×45 cm a menší rozměry jsou 50×40 cm. Navíc, stoly jsou dodávány v demontu, což usnadní a zpříjemní montáž.

Pokud hledáte stůl, který skvěle zapadne do vašeho interiéru, sáhněte po tomto skvělém setu konferenčních stolků IKLIN v kombinaci bílé a černé barvy – nyní za skvělou cenu na stránce https://www.esrom.cz/produkt/tempo-kondela-set-dvou-konferencnich-stolku-iklin-bila-cerna.