Světle šedá bavlněná deka pro děti od Malomi Kids

Dětská deka od značky Malomi Kids se svou měkkostí a na dotek jemným povrchem postará o klidný a ničím nerušený spánek vaší ratolesti. Zatímco vnější část sestává výhradně z bavlněných vláken, kýžený komfort zajistí antialergenní silikonová výplň. Takže vaše dítě nebude mít alergickou reakci kvůli dece.

Klíčové vlastnosti deky

  • Materiál: 100% bavlna
  • Velikost: 140×200 cm
  • Barva: Světle šedá
  • Výplň: Antialergenní silikonová výplň
  • Praní: Možné prát v pračce na 40 °C

Tato světle šedá bavlněná deka pro děti je skvělou volbou pro každého rodiče, kdo si přeje, aby jeho děti měly klidný a pohodlný spánek. Deka je vyrobena z kvalitních bavlněných vláken, které jsou jemné a na dotek příjemné. Vnitřní výplň deky zase zajistí dostatečné teplo a nebude se váš malý potit.

Deka pro děti od Malomi Kids je k dostání na adrese: https://www.codina.cz/produkt/svetle-seda-bavlnena-detska-deka-140m200-cm-malomi-kids.

bavlněná deka

Pro lepší péči o deku doporučujeme prát v pračce na 40 °C. Deka je vhodná jak pro chlapce, tak i pro dívky a díky své velikosti 140×200 cm poskytne dostatečný prostor. Svoji jemností a antialergenní výplní se stane nezbytnou součástí každé postele vašeho dítěte.