Stylový ubrus Bellatex DITA s květovým potiskem šedé barvy – rozměr 120 x 160 cm

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak si ozdobte i ten svůj. Ubrusy dodají šmrnc každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením.

Pokud hledáte stylový ubrus, který dokonale ladí s moderním interiérem, můžete zkusit model Bellatex DITA s květovým potiskem v šedé barvě. Tento ubrus má rozměr 120 x 160 cm a je vhodný pro menší stoly.

Navíc jde o produkt velmi kvalitního zpracování. Materiál je odolný vůči poškození a dobře drží svůj tvar i po opakovaném praní. Určitě vám tedy dlouho vydrží a nebudete muset kupovat nový ubrus každý rok.

Bellatex DITA ubrus s květovým potiskem

Jak správně použít ubrus

Při použití ubrusu je důležité mít na paměti několik zásad a návyků. Zapomeňte na to, že si ubrus položíte na stůl hned po vytažení z kartonu. Všechny typy ubrusů, ať už papírové nebo látkové, musí být před použitím vyžehlené. To zaručí, že budou bez zbytečných řas a vrásek, což pozvedne celkový vzhled vašeho stolu.

Pokud se na ubrus něco rozlije, měli byste na to zareagovat co nejdříve. Nasaďte na ubrus mokrý hadřík a vytlačte nadbytečnou tekutinu. Jestliže se rozlitá tekutina vsákne do ubrusu, je docela možné, že ji nebudete schopni úplně odstranit.

Po skončení večeře či oběda ubrus složte a vložte do koše na prádlo. Pokud je ubrus velmi špinavý, můžete ho nechat ponořený v krabici s práškem do několika hodin. Ale nezůstávejte bez obrany! Po zákroku musíte ubrus ještě jednou provětrat a důkladně vyprat.

Bellatex DITA ubrus s květovým potiskem je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí svůj stůl ozvláštnit a zároveň ho chránit před poškozením. Nezapomeňte, že ubrusy jsou malým detailem, který může ve vašem interiéru udělat velký rozdíl. Užívejte si tak pohodlí domova.