Stylové venkovní svítidlo BAP-68183 v černé barvě pro dokonalé osvětlení domu

Venkovní prostor je stejně důležitý jako interiér domu. Pokud se chcete při pobytu venku cítit stejně pohodlně jako uvnitř, měli byste dbát na kvalitní osvětlení. Řešením, které doporučujeme, je venkovní svítidlo BAP-68183 od renomovaného výrobce BEL Lighting.

Nadstandardní ochrana díky použití odolného ABS plastu

Toto venkovní svítidlo je vyrobeno z odolného ABS plastu a disponuje nadstandardní ochranou proti nežádoucím vlivům venkovního prostředí. Díky použití tohoto materiálu navíc cena svítidla zůstává velice přijatelná.

Jak venkovní svítidlo působí?

Díky černé barvě a tvarově zajímavé konstrukci, se toto svítidlo hodí ke každému stylu domu. Navíc, při osvětlení vytváří zajímavou hru stínů, čímž dokonale zvýrazní unikátnost Vašeho venkovního prostoru.

Nadstandardní IP ochrana pro extra bezpečnost

Většina svítidel na trhu nedostává ochranu IP65, proto se jedná o další klíčový prvek, který dělá venkovní svítidlo BAP-68183 vynikajícím řešením pro Vaše venkovní osvětlení.

Technické specifikace venkovního svítidla BAP-68183

Toto svítidlo disponuje výkonem 60W, teplotou světla 4000K a svítivostí 6000lm. Kabelová přípojka má délku 150cm. Pro nainstalování venkovního svítidla naleznete v balení potřebné příslušenství.

Venkovní svítidlo BAP-68183

Závěr

Pokud hledáte elegantní, kvalitní a přitom cenově dostupné řešení pro venkovní osvětlení, neváhejte investovat do venkovního svítidla BAP-68183. Toto svítidlo je vhodné ke každému stylu domu a navíc napomáhá zabezpečení vaší domácnosti díky své nadstandarní ochraně proti vlhkosti a prachu. Objednejte si své svítidlo ještě dnes na www.maliboo.cz.