Soška kočka Sphynx od KARE Design – zlatá krása ve výšce 27 cm


KARE DESIGN Soška Kočka Sphynx – zlatá, 27cm

Také vás doslova okouzlil tenhle malý mazlík s velkýma ušima? Soška Kočka Sphynx potěší všechny milovníky šlechtěných koček. Kočka je vyrobena z pevného polyresinu ve zlaté barvě a její ozdobný obojek z akrylového skla. Krásná soška je částečně zhotovena ručně, proto je každý kus naprosto jedinečný.

K dispozici je také v jiném provedení nebo v černé barvě. Díky širokému výběru máte možnost si vybrat to, co nejvíce odpovídá vaší představě. Zlatá barva sošky Kočka Sphynx dodá vašemu interiéru nádech elegance a noblesy.

Obě zlaté sošky spolu můžete vystavit v jednom pokoji a docílit tak ucelené výzdoby interiéru. Nejlepší efekt zlatých sošek dosáhnete, když je umístíte na šedé, černé nebo bílé podložce. Tyto barvy vytvářejí dokonalou kontrast a zvýrazní tak jejich zlatavou krásu.

KARE Design – přináší luxus do vašeho domova

KARE Design je značka, která je známá pro svoji originalitu a extravaganci. Není to jen značka nábytku, ale celkového uměleckého stylu. Jejich produkty jsou plné svěžích nápadů a prvků, které zpříjemní vaše prostředí. Sloganem této značky je „In Love with Design“, což vystihuje jejich lásku k designu a kreativitě.

Zkřehlá kožená pohovka doplněná o překvapivě sytou barvu nebo okouzlující soška Kočka Sphynx – to jsou příklady, které naznačují, jak v katalogu této značky najdete vše, co je „jiné než všechno ostatní“.

Soška kočka Sphynx od KARE Design - zlatá krása ve výšce 27 cm
Soška kočka Sphynx od KARE Design - zlatá krása ve výšce 27 cm

Využijte jedinečné nabídky na sošku kočka Sphynx od KARE Design a pořiďte si luxusní kousek do vašeho interiéru.