Široká komoda Cuba – dokonalý doplněk pro váš interiér v dubu, bílé, šedé nebo petrolejové barvě


Široká komoda Cuba – dokonalý doplněk pro váš interiér

Široká úložná komoda z programu Cuba je dokonalým doplňkem pro váš interiér. Tento nábytek s nádechem skandinávského stylu je vyroben v dubovém dřevodekoru, který dodává celému kusu neotřelý vzhled. Komoda tak bude vynikat a bude se hodit do každého bytu.

Barvy, které rozzáří váš byt

Cuba nabízí komodu v několika barvách – bílé, šedé, nebo petrolejové. Tyto tři barvy doplní celkový vzhled a skvěle zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Díky nim si snadno zařídíte byt příjemným a stylovým nábytkem, který jen tak nikdo nemá.

Odkaz na výrobce

Pro více informací o této kvalitní komodě a možnosti jejího pořízení navštivte odkaz na Atcomplet.cz.

Podrobné informace o vzhledu

Komoda je do detailu propracovaná. Každý lánek dřeva kvůli tomu, aby bylo vidět krásné kreslení, je jasně vysvícen. Celkově má komoda pět skříní s trojitými frontami a poskytuje tak dostatek úložného prostoru.

Široká komoda Cuba

Její stoličky jsou vyrobeny z praxe, což dává živou hravost k celkovému vzhledu. Kromě toho jsou úhledné designy na frontách důkazem mistrovství v detailu a shodují se s nejnovějšími trendy v bytovém designu.

Široká komoda Cuba

Komoda Cuba je tak dokonalou volbou pro každého, kdo hledá nábytek, který nejenže zaujme, ale také bude poskytovat dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Proto neváhejte a dopřejte si tuto krásnou a praktickou komodu pro váš domov.