Šedý závěsný květináč PT LIVING Unique s průměrem 17 cm

Proměňte váš interiér v příjemnou oázu plnou zeleně. Keramický květináč PT LIVING bude skvěle vypadat jak zavěšený na okenní konzoli, tak i jen tak visící ze stropu. Ušetřené místo na parapetu pak můžete využít třeba na umístění jiných dekorací.

Závěsná lanka dlouhá 55 cm

Tento designový květináč stojí za pozornost – zaujme svou jednoduchostí a decentností. Keramický závěsný květináč s průměrem 17 cm a délkou závěsných lanek 55 cm. Tento závěsný květináč je ideální, pokud chcete vytvořit elegantní, moderní atmosféru. Může se hodit třeba do pracovny, kde zpravidla trávíte spoustu času a nemáte možnost mít velké rostliny v truhlících nebo květináčích.

Můžete do něj vysadit jak květiny, tak i bylinky. Je to skvělý způsob, jak si na svém pracovním stole vytvořit příjemné a uklidňující prostředí s přírodními prvky. Rostliny totiž nejen čistí vzduch, ale také vyvolávají pozitivní náladu.

Šedý závěsný květináč PT LIVING Unique

Vhodný pro různé druhy květin a bylinek

Tento šedý závěsný květináč je vhodný pro různé druhy květin a bylinek, a to díky své rozměrové univerzalitě a designu. Můžete do něj vysadit například pentlxky nebo dekorativní listy, které jinam nevěšíte.

Navíc tento závěsný květináč vám nabídne další možnosti, jak jej využít. Například můžete do něj vysázet bylinky jako máta nebo levanduli a mít je tak stále po ruce.

Květináč PT LIVING Unique s bylinkami

Takže pokud hledáte moderní, jednoduchý a decentní květináč na závěs, který vám umožní využít maximálně prostor, neváhejte a zkuste závěsný keramický květináč od PT LIVING.

Koupit si tento šedý závěsný květináč PT LIVING Unique si můžete zde: https://www.maliboo.cz/produkt/sedy-keramicky-zavesny-kvetinac-pt-living-unique-o-17-cm