Šedý zahradní lounge set Ohio pro pohodlné odpočinkové chvíle“ – Rojaplast vám přináší luxusní design a maximální pohodlí pro vaši zahradu


Šedý zahradní lounge set Ohio pro pohodlné odpočinkové chvíle

Vdechněte své zahradě nový život s nábytkem od značky Rojaplast. Set Ohio je tvořen kousky z umělého ratanu. Díky tomu skvěle odolává UV záření a teplotám od 50 °C do -10 °C. Odolnost ratanového nábytku však neubírá na jeho eleganci.

Luxusní design a maximální pohodlí pro vaši zahradu

Nábytek pro zahradu by měl být nejen krásný, ale především pohodlný. Lounge set Ohio splňuje oba tyto požadavky. Sedací souprava disponuje měkkými polštáři a dostatečným prostorem pro celou rodinu.

Set se skládá ze čtyř kusů: jedné pohovky a dvou křesel. K tomu všemu je zde i stůl, na kterém si můžete postavit nápoj, knihu, nebo si například zahrát karty. Stůl je vyroben z tvrzeného skla o tloušťce 5 mm, v případě potřeby jej můžete lehce snímat a snadno ho umýt.

Celková hmotnost setu je 73 kg, což vám zaručí dostatečnou stabilitu a trvanlivost.

Jednoduchá údržba a snadná montáž

Kromě toho, že tento set vám nabízí luxusní pohodlí, nabízí vám také snadnou údržbu. Ratany není třeba speciálně ošetřovat nebo čistit. Prostě jej můžete otřít hadrem a můžete být spokojeni. Montáž celého setu není složitá, díky tomu si můžete užívat svou novou zahradní sedací soupravu prakticky okamžitě.

Krásný set lounge nábytku je určený pro všechny milovníky krásného designu a maximálního pohodlí na zahradě. Jestliže hledáte kvalitní zahradní nábytek, který vám splní tyto požadavky, určitě byste měli zvážit lounge set Ohio od Rojaplastu.

Zaujal vás tento šedý zahradní lounge set Ohio? Podívejte se na něj podrobněji na https://www.crosta.cz/produkt/sedy-zahradni-lounge-set-z-umeleho-ratanu-pro-5-ohio-rojaplast.

Šedý zahradní lounge set Ohio pro pohodlné odpočinkové chvíle

Šedý zahradní lounge set Ohio pro pohodlné odpočinkové chvíle

Jednoduchá údržba a snadná montáž

Jednoduchá údržba a snadná montáž