Sada čtyř minimalistických vánočních povlaků na polštář s motivem vloček a běhounů na stůl

Také se už nemůžete dočkat, až zahalíte celý svůj domov do vánočních motivů? S touto sadou od značky Minimalist Cushion Covers ozdobíte nejen jídelní stůl, ale rovnou i pohovku či postel. Vybírat můžete ze čtyř variant, každá s jiným motivem vloček a běhounů. Tento minimalistický design dokonale zapadne do moderního interiéru a dodá mu tu správnou vánoční atmosféru.

Rozměry a materiál

Sada obsahuje čtyři povlaky pro polštář o rozměru 45 x 45 cm a jeden běhoun na stůl o rozměru 45 x 140 cm. Pozor ale na to, že běhoun na stůl má na okrajích vlnky a není rovně zakončen. Všechny povlaky jsou vyrobeny z kvalitního a měkkého polyesteru, který je snadno udržovatelný.

Jak se postarat o povlaky

Je důležité pamatovat na to, aby povlaky byly pravidelně prané a čisté, aby zůstaly hygienické a krásné. Doporučujeme prát je v pračce na 30 °C a používat jemné prací prostředky. Pokud máte povlaky s metalickými detaily, není nutné je žehlit.

Minimalistická vánoční dekorace

Přidejte do svého domova tu správnou vánoční atmosféru. Tyto povlaky jsou skvělým způsobem, jak toho dosáhnout. Nebojte se experimentovat s různými dekoracemi a zjistěte, jaký styl se vám nejvíc líbí.

Pokud hledáte něco, co by vašemu interiéru dodalo tu správnou atmosféru a zároveň bylo praktické, tato sada povlaků od Minimalist Cushion Covers je tou správnou volbou. Není vám však nic platné, pokud si ji neobjednáte. Navštivte stránky www.skvelynabytek.cz a objednejte si je hned dnes.

Vánoční styl