Plakát Japan Lake – Cestovní plakát ve velikosti 30×40 cm

Osvěžte stěnu v interiéru jemnými pastelovými barvami v kombinaci s poetickými motivy. Pokud hledáte způsob, jak oživit váš interiér, máme pro vás skvělý tip. Cestovní plakáty jsou skvělým způsobem, jak si do bytu přinést atmosféru vaší oblíbené destinace. Plakát Japan Lake od britského ilustrátora Henryho Riversa je jedním z nejoblíbenějších.

Poetický motiv zrcadlící japonskou tradici

Plakát Japan Lake je překrásným ztvárněním japonské kultury. Japonsko je země s dlouhou a bohatou tradicí a tato řada plakátů skvěle zrcadlí japonskou kulturu a přírodu. Na plakátě Japan Lake můžete vidět zasněženou horu v pozadí, která se dokonale odráží v jezeře. Na molo s malou lodí vyráží malá rodina do rybářského domku, aby se tam schovávali před nečasem. Tento poetický a romantický motiv osloví každého, kdo má rád japonskou kulturu.

Henry Rivers – kvalitní ilustrace na vaší stěně

Britský ilustrátor Henry Rivers se při tvorbě plakátů Travelposter inspiruje starými, původními plakáty a vnáší do nich svůj nezaměnitelný rukopis. Jeho ilustrace jsou velmi oblíbené po celém světě. Kromě Japan Lake najdete v naší nabídce další plakáty z řady Travelposter inspirované destinacemi po celém světě. Všechny jsou tištěny v Berlíně na vysokokvalitním matném papíře.

Tak si můžete být jisti, že tento plakát bude na vaší stěně doslova zářit po opravdu dlouhou dobu. Samotné plakáty jsou tištěny kvalitními, UV-rezistentními barvami (Epson UltraChrome HD) na matný papír vysoké kvality (Tecco PM230). Díky tomu můžete být jisti, že tento plakát bude vypadat skvěle jak dlouho ho necháte na stěně.

Objednejte si plakát Japan Lake a ozdobte si byt jeho poetickým motivem. Stačí jen kliknout na odkaz níže a můžete si objednat svůj vlastní plakát Travelposter Japan Lake ve velikosti 30×40 cm.

Japan Lake Plakát