Nová jídelní židle LABEL51 JELT v béžovém provedení – recenze a specifikace

Stylová sametová jídelní židle JELT od holandského výrobce industriálního nábytku LABEL51. Židle je tvořena 4 kovovými nohami v černé barvě přecházející v základnu s krásně prošitým sedákem a opěrkou z kvalitní béžové tkaniny. Sedák a opěrka jsou vyplněny speciální pěnou, která zajišťuje prvotřídní pohodlí.

S ČÍM SDÍLET? Velmi moderní a stylová jídelní židle s velmi lehkým nádechem industriálního stylu. Díky této kombinaci můžete hravě zasadit do jakéhokoliv prostoru, ač moderního nebo v klasickém či historickém stylu. Krásně si bude rozumět s podobně laděnými židlemi. V provedení jsou další židle z řady JELT v jiných barvách.

Label51 JELT jídelní židle

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál konstrukce: kov
  • Barva konstrukce: černá
  • Materiál potahu: tkanina
  • Barva potahu: béžová
  • Rozměry křesla vxšxh: 85x45x56 cm
  • Hmotnost: 5,2 kg

MONTÁŽ A PÉČE Montáž je nutno sami provést, avšak není to nic složitého. Pokyny vám pomohou s montáží krok za krokem. Péče o židli spočívá v pravidelném vysávání a odstraňování nečistot vlhkým hadříkem. Chraňte židli před přímým slunečním zářením, aby se zabránilo vyblednutí barvy a poškození tkaniny.

Závěrem lze konstatovat, že jídelní židle JELT v béžovém provedení od LABEL51 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá stylový a pohodlný kousek do svého domova. Pokud se vám líbí moderní a jednoduchý design, určitě není tato židle špatnou volbou.

Přejít na stránku s výrobkem: Label51 JELT jídelní židle