Nástěnná dekorace Graham & Brown s motivem Dinner Time


skvělý doplněk pro váš domov

Dekorace dělají domov domovem. O nástěnných dekoracích to ovšem platí dvojnásob. Jsou skladné, perfektně doplní vaše holé stěny a navíc je můžete zavěsit prakticky kamkoliv. Třeba tak, abyste o ně zavadili pohledem při každé možné příležitosti a mohli se těšit z oné půvabné nádhery, jež je provází.

O tom, jak jsou nástěnné dekorace skvělým doplňkem, jistě nemá smysl příliš dlouze polemizovat. V dnešní době, kdy se trend orientuje na minimalismus a jednoduchý design, mohou právě dekorace a ozdoby ve vašem domě učinit ten správný rozdíl. je navíc unikátní tím, že dokáže ve vašem domově přivodit nostalgickou atmosféru, která vynikne například v podobě starobylé vinárnicky, kde královsky stolují členové rodin.

Instalace a umístění

Instalace této nástěnné dekorace je snadná, stačí ji zavěsit na stěnu v místě, kde bude nejpůsobivější. Zavěsíte ji snadno na háček, nebo lankem, dle vaší volby. Přestože je tato dekorace poměrně velká, není příliš těžká a nezatíží tak vaše stěny. Bude vynikat vždy, když se na ni podíváte, ať už jste na cestě z práce domů, nebo uvažujete nad svou večeří.

Designové provedení

Nástěnná dekorace Graham & Brown s motivem Dinner Time

Jak již bylo zmíněno, dekorace Graham & Brown zajistí, aby ve vašem domově zavládla nostalgická atmosféra. De facto okno do minulosti, kdy se ve velké rodině scházelo ke společné večeři, a nic jiného v tom okamžiku nebylo důležité. Důležité v tomto designu je, že se jedná o fotografickou reprodukci, která je provedena na zvláštním kovovém podkladu a zajišťuje tak dokonalou odolnost proti vnějším vlivům. Proto se nemusíte obávat, že by se vaše dekorace ztratila svůj šarm nebo byla ošizená o své zvláštní kouzlo.

Co se týče rozměrů, tyto jsou následující:

  • 70 cm šířka
  • 50 cm výška

Závěr

Pokud si tedy potrpíte na dekorace, které vypadají skvěle a mají svou „příběh“, řiďte se naším doporučením a rozhodněte se pro nástěnnou dekoraci Graham & Brown s motivem Dinner Time!