Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem SILVERIO VII v bílé barvě

Vyhledáváte luxusní a praktickou šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem, která bude dokonalým doplňkem vašeho domova? Pak je pro vás určena šatní skříň SILVERIO VII v bílé barvě s rozměry 100 x 58 x 200 cm, vyrobená z kvalitní laminované desky o tloušťce 16 mm s hrany ABS a hliníkovými kolejnicemi Sevroll.

Zrcadlové dveře – praktický prvek pro každou šatní skříň

Zrcadlové dveře jsou velmi praktickým prvkem každé šatní skříně. Umožňují vám kontrolovat svůj outfit před odchodem z domu a zároveň opticky zvětšují místnost, ve které se nacházejí. Zrcadlové dveře u šatní skříně SILVERIO VII vám zajistí dokonalý pohled na sebe.

Barva bílá – univerzální volba pro každý interiér

Bílá barva šatní skříně SILVERIO VII je univerzální volbou pro každý interiér. Bílá barva působí svěže a vzdušně a zároveň dokáže opticky zvětšit místnost. Pokud máte rádi minimalistický a moderní styl, šatní skříň SILVERIO VII v bílé barvě bude pro vás tou pravou volbou.

Zde najdete šatní skříň SILVERIO VII v bílé barvě

Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost šatní skříně

Šatní skříň SILVERIO VII je vyrobena z kvalitní laminované desky o tloušťce 16 mm, která zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti poškození. Díky hliníkovým kolejnicím Sevroll se šatní skříň hladce posouvá a nemusíte se obávat o opotřebení dveří.

Montáž Šatní skříně SILVERIO VII

Šatní skříň SILVERIO VII sice přichází v demontu, ale díky jednoduchému návodu na montáž, ji lehce sestavíte sami. K montáži budete potřebovat pouze klasický nářadí a všechny díly jsou součástí balení.

Závěr

Luxusní šatní skříň SILVERIO VII v bílé barvě je dokonalým řešením pro každého, kdo hledá praktickou a stylovou šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost proti poškození.

Vyberte si ji z nabídky našeho e-shopu Velkynabytek.cz a vytvořte si tak dokonalý interiér svého domova.

Šatní skříň SILVERIO VII

Šatní skříň SILVERIO VII - interiér