Luxusní postel s přistýlkou Falco Lizzie II v bílé barvě s bílým pruhem 90×200 cm

Pokud hledáte postel pro Vaše dítě, která bude nejen krásná, ale i praktická a bezpečná, tak jste na správném místě. Falco Lizzie II je postel s přistýlkou, která splňuje všechny nároky na kvalitu, bezpečnost a design. Vyberte si tuto luxusní postel a Vaše dítě bude spát jako v bavlnce.

Postel Lizzie je vyrobena z borovicového dřeva

Postel Lizzie je vyrobena z borovicového dřeva, které je barveno a lakováno vodou ředitelným lakem. Tento lak je vhodný na dětský nábytek a vyhovuje normám o nezávadnosti. Díky použití kvalitních materiálů je postel velmi pevná a odolná. Navíc se snadno udržuje čistá.

Panely na bocích postele jsou vyrobeny z kvalitní MDF desky

Na bocích postele jsou umístěny panely ze kvalitní MDF desky. Ty jsou pevné a odolné a dodávají posteli moderní vzhled. Navíc jsou snadno čistitelné a odolné proti poškrábání.

Součástí postele je praktická přistýlka s matrací

Součástí postele je také praktická přistýlka s matrací. Tuto přistýlku můžete využít pro druhé dítě, nebo když u Vašeho dítěte bude chtít přespat kamarád/ka. Matrace má ideální tvrdost pro děti a její rozměry odpovídají velikosti přistýlky.

Obě části postele mají rošt a pěnovou matraci s doporučenou nosností 70 kg

Obě části postele mají rošt a pěnovou matraci s doporučenou nosností 70 kg. Díky tomu se Vaše dítě bude moci v klidu a pohodě vyspat i na přistýlce.

Plocha pro spaní je 90×200 cm (vrchní část) a 80×190 cm (přistýlka)

Postel má plochu pro spaní 90×200 cm na vrchní části a 80×190 cm na přistýlce. Tyto rozměry jsou ideální pro děti a teenagerky. Postel Lizzie je dostatečně velká pro Vaše dítě, ale zároveň nezabírá příliš místa v pokoji.

Luxusní postel s přistýlkou Falco Lizzie II v bílé barvě s bílým pruhem 90x200 cm

Postel je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů

Postel je dodávána v demontu, ale nemusíte se bát, že byste ji nezvládli sestavit. Součástí postele je totiž montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Sestavení postele je velmi jednoduché a nezabere Vám více než hodinu.

 – detail

Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Ještě jednou podtrhnu, že pokud hledáte kvalitní a stylovou postel pro své dítě, tak je postel Falco Lizzie II ideální volbou. S touto postelí bude Vaše dítě mít krásné a pohodlné spaní a Vám se bude dobře spát s pocitem, že jste udělali pro své dítě to nejlepší.

Přejděte na web Codina.cz a objednejte si postel včetně praktické přistýlky ještě dnes!