Luxe rohová pohovka MICADONI MAMAIA v růžové sametové barvě s podnoží zlata a délkou 383 cm

Elegantní šestimístná rohová pohovka MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění vrůžové barvě a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu. Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl. Opěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Díky praktickému tvaru do písmene U získáte rovnoměrně rozdělená místa k odpočinku.

Luxe rohová pohovka MICADONI MAMAIA v růžové sametové barvě s podnoží zlata a délkou 383 cm

Nechte se obklopit komfortem ve společnosti produktů Mamaia

Představit si v současnosti moderní bydlení bez pohovky, která by nebyla pouze praktickou, ale také designovou záležitostí je velmi těžké. Pohovka je názornou ukázkou, jak se dokáže spojit praktickost s krásným vzhledem. A to všechno si nyní můžete užít s rohovou pohovkou MICADONI MAMAIA. Tento skvost interiéru se bude perfektně hodit do moderních i klasických interiérů.

Jedinečný design rohové pohovky MICADONI MAMAIA se dá snadno doplnit do moderního bydlení používáním jednoduchých doplňků nebo dokonce i zrcadla, které bude reflektovat různé barvy a design. Můžete si rovněž zvolit jinou barvu čalounění, pokud vám růžová nevyhovuje, a to jen na www.atcomplet.cz.

Tento produkt se vyrábí na zakázku

Je třeba upozornit, že se jedná o produkt, který je vyráběn na zakázku. Vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto je nutné si před koupí pečlivě ověřit, zda se jedná o produkt, který splňuje vaše potřeby a požadavky. Pokud si nejste jistí, obraťte se na naše specialisty v našem obchodu a oni vám rádi pomohou s výběrem té správné rohové pohovky.

Pokud se rozhodnete pro nákup, určitě se nebudete litovat. Pohovka na vás bude čekat s otevřenou náručí a nabízí vám perfektní komfort, který si užijete při každém odpočinku.