Lamart LT1210 – Hrnec z litiny Iron o průměru 35,5 cm


Vysoká kvalita smaltovaného litinového nádobí

Smaltované litinové nádobí je známé pro svou vysokou kvalitu, odolnost a stabilitu. Litinový materiál s vnitřní a vnější smaltovanou vrstvou odolává odření a praskání. Díky své odolnosti vůči vysokým teplotám do 280 °C se smaltované litinové nádobí hodí pro vaření na plotně i v troubě.

Nepřilnavá vrstva smaltu spojuje nízkou adhezi s vysokou mechanickou a chemickou odolností nádobí. Tato kombinace vlastností zajišťuje snadné odstraňování zbytků jídla i po delším používání.

Vroubkované upravené dno pro vaření s nízkým obsahem tuku

Vnitřní vrstva nádobí obsahuje vroubkované upravené dno, které umožňuje vaření s nízkým obsahem tuku a zajišťuje nelepení a přichytávání potravin. Tento speciální design dna zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty a optimální přenos tepla.

Bezpečná manipulace s velkoformátovými rukojetmi

Velkoformátové rukojeti umístěné na obou stranách nádobí zajistí rovnoměrné rozložení hmotnosti nádobí a snadnou a bezpečnou manipulaci. Velké rukojeti jsou navržené tak, aby zajišťovaly bezpečný úchop a redukovaly riziko popálení.

Tepelná vodivost a akumulace

I přes svou váhu smaltové litinové nádobí dosahuje nejlepších možných vlastností tepelné vodivosti a akumulace. To znamená, že nádobí distribuuje teplo rovnoměrně po celé ploše dna a udržuje teplotu po celou dobu vaření.

Jednoduchá údržba a čištění

Smaltované litinové nádobí je velmi snadné udržovat a čistit. Stačí ji vyčistit měkkou houbou a jemným prostředkem na nádobí. Nádobí vydrží i po každodenním používání stále vypadat jako nové.

Přesvědčte se sami a nakupte si kvalitní smaltované litinové nádobí zde.

Lamart LT1210 - Hrnec z litiny Iron o průměru 35,5 cm

Zdroj: https://www.nabyteklevneji.cz