Kuchyňský blok Irma v designu dub sonoma/bílý vysoký lesk


Úvod do problematiky

Kuchyňský blok Irma je skvělým řešením pro menší kuchyně. Jeho elegantní design spojuje dubový dekor sonoma s bílým vysokým leskem, což dodává celé kuchyni moderní a čistý vzhled.

Vlastnosti kuchyňského bloku Irma

Kuchyňský blok Irma je vyroben z kvalitních a odolných materiálů. Jeho výška je 195 cm, šířka 270 cm a hloubka 60 cm. Blok se skládá z několika částí, které jsou navzájem propojeny a tvoří tak homogenní celek.

Úložný prostor

Kuchyňský blok Irma nabízí velké množství úložného prostoru. Skládá se z horních a spodních skříněk, zásuvek a polic. Všechny tyto části lze měnit dle potřeby a přání zákazníka.

Vysoce kvalitní provedení

Kuchyňský blok Irma se vyznačuje nejen svým moderním designem, ale také precizním provedením. Kvalitní materiály a zpracování zaručují dlouhou životnost nábytku.

Kuchyňský blok Irma

Výhody kuchyňského bloku Irma

Levná cena a skvělé řešení pro menší kuchyně jsou bezesporu dvěma hlavními výhodami bloku Irma. Díky své variabilitě a univerzálnosti je vhodný pro širokou škálu lidí.

Jednoduchá montáž

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, což zajistí jednoduchou možnost jeho transportu a následné montáže. Montáž je jednoduchá a není potřeba žádné speciální nástroje nebo zkušenosti.

Závěr

Kuchyňský blok Irma je ideálním řešením pro všechny, kdo hledají praktický a funkční nábytek do menší kuchyně. Jeho moderní design, vysoká kvalita a variabilita jsou jen některé z důvodů, proč si ho oblíbíte.

Přejděte na tuto stránku pro více informací.