Konferenční stolek s jedinečným designem od Karup Design Haku z borovicového dřeva v přírodní barvě

Organizace je jeho druhé jméno. Konferenční stolek Haku z borovicového dřeva vás nadchne svou variabilností. Do vnitřních polic schováte časopisy či knihu, na vrchní desku snadno naservírujete čaj a pohoštění nebo umístíte stylové dekorace.

Ať už vám bude tento stolek sloužit jako místečko u pohovky, nebo bude stát v chodbě a podpírat vaše květiny, můžete se spolehnout, že mu to bude slušet.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Konferenční stolek Haku

Konferenční stolek Haku je přesně tím druhem nábytku, který potřebujete v obývacím pokoji nebo kanceláři. Stylový design z borovicového dřeva v přírodní barvě krásně ladí s interiérem a nabízí spoustu možností, jak ho skloubit s ostatním nábytkem.

Borovicové dřevo je jednou z nejlepších možností pro nábytek. Je to tvrdé dřevo s dobrou pevností a trvanlivostí. Kromě toho má bohatou a atraktivní texturu a výrazné proužky, což dává nábytku z borovice onu speciální přitažlivost.

Konferenční stolek Haku je především multifunkční. Jeho variabilní prostor se hodí jak pro ukládání knih a časopisů, tak pro dekorační věci a osobní předměty. Vylézt si na něj můžete s klidným svědomím i s hrnkem kávy nebo skleničkou vína.

Proč si vybrat konferenční stolek Haku?

Přestože je výběr konferenčního stolku velmi široký, stojí za to zvážit koupě konferenčního stolku Haku od Karup Design.

S tímto stolem získáte především originální design a kvalitní zpracování. Borovicové dřevo je vybrané s pečlivostí a jeho povrchová úprava je bezchybná. Můžete mu věřit, že vám bude sloužit mnoha let.

Dalším plusem je variabilita. Stůl lze využít nejen jako konferenční stůl, ale i jako stůl pro knihy, květiny a další dekorační věci. Výška stolu je obecně vhodná pro použití u pohovky, ale výšku lze upravit dle potřeby.

Závěr

Pokud hledáte multifunkční a zároveň stylový konferenční stolek, oceníte Karup Design Haku z borovicového dřeva. Jeho variabilnost a krása jsou nepřekonatelné a vydrží vám