FDM Polštář s Aloe Vera 40×40 – Kvalitní a pohodlný bílý doplněk do každého interiéru

Správně zvolený polštář je základem pro kvalitní spánek. Pokud hledáte lůžkoviny pro využití během celého roku, polštář Aloe Vera bude tou pravou volbou! Je vyroben z nejkvalitnějších certifikovaných materiálů s výplní, která zaručuje klidný a dobrý spánek. Certifikát OEKO-TEX navíc potvrzuje nezávadnost a antialergické vlastnosti látek.

Aloe je rostlina, která je zdrojem látek cenných pro zdraví. Její cenné antibakteriální, antivirové a protizánětlivé vlastnosti jsou již dlouho využívány v lékařství. Nyní si můžete užívat zdravotních výhod aloe vera, když spíte. Polštář z řady Aloe Vera zklidní vaši pokožku během nočního odpočinku. Produkty z řady Aloe Vera jsou díky regeneračním vlastnostem aloe šetrné k alergikům a lidem, jejichž pokožka je náchylná k podráždění. Díky řadě Aloe Vera můžete dobře spát, zatímco vaše tělo si užívá výhod aloe.

Podívejte se i na další produkty ze série Aloe Vera.

Specifikace polštáře:

  • Rozměr: 40×40 cm
  • Tepelná třída: celoročně
  • Nealergenní produkt: Ano
  • Lze prát na: 60°C
  • Značka: Wendre
  • Zobrazit produkt na e-shopu

Polštář Aloe Vera se hodí pro celoroční použití, což z něj dělá ekonomickou volbu proti polštářům přizpůsobeným jednotlivým ročním obdobím. Navíc se snadno udržuje, protože ho lze prát při teplotě až 60°C, což zaručí hygienický a zdravotně nezávadný spánek. Ale největší výhodou polštáře Aloe Vera je jeho antialergická vlastnost, díky níž se hodí i pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou.

Polštář Aloe Vera

Zvolte si kvalitní polštář pro kvalitní spánek. Díky polštáři Aloe Vera nejenom odpočíváte, ale i zlepšujete své zdraví. Aloe vera se postará o to, aby vaše noc byla klidná a regenerační, a vy se ráno vzbudili svěží a odpočatí.