Elegantní zahradní set ARCOS 1 + 4 v antracitovém provedení

Stylový a moderní zahradní set ARCOS v antracitovém provedení je ideálním doplňkem pro každou zahradu nebo terasu. Elegantní design a kvalitní provedení zaručují, že tato zahradní sestava bude nejen krásně vypadat, ale poskytne vám také pohodlné posezení s rodinou a přáteli.

Zahradní sestava Arcos je sestavena ze čtyř stoliček a stolu obdélníkového tvaru. To znamená, že na tomto setu se pohodlně vejdou čtyři osoby. Vhodnou volbou je pro větší terasy nebo zahrady. Díky modernímu designu se tento set hodí do každého prostředí, ať už máte klasickou nebo moderní zahradu.

Antracitové provedení

Tento zahradní set je k dispozici v barevném provedení antracit, které dává celému setu luxusní a elegantní vzhled. V kombinaci se vzdušným designem, který umožní volný pohyb při sezení, z ní dělá dokonalé místo pro trávení krásných okamžiků venku.

Parametry stolu a stoliček

Stůl má rozměry šířka 138 cm, hloubka 78 cm a výška 72 cm. Pro větší pohodlí byly ke stolu přidány čtyři stoličky, které mají rozměry šířka 60 cm, hloubka 38 cm a výška 45 cm. Všechny stoličky jsou vybaveny měkkými polštářky, které zvyšují pohodlí při posezení.

Tento zahradní set je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Díky tomu můžete set nechat venku i v deštivých dnech a nemusíte se obávat, že se bude kazit. Pokud vás tento set zaujal, můžete si ho zakoupit zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/zahradni-set-arcos-1-4-antracit

Zahradní set ARCOS

Zahradní set ARCOS v antracitovém provedení je dokonalým doplňkem pro vaši zahradu či terasu!

Tento set nabízí luxusní posezení pro čtyři osoby a díky měkkým polštářkům je posezení naprosto pohodlné.

Zahradní set ARCOS – dokonalé spojení designu a funkčnosti.