Dubový noční stolek Remus od Moebel Living: krása a funkčnost do vaší ložnice!


Originální noční stolek Remus vás na první pohled zaujme nejen osobitým designem ale i praktickým úložným prostorem.

Stolek Remus od značky Moebel Living je skutečným klenotem do vaší ložnice. Ručně vyráběný z masivního dubového dřeva, zachovává přírodní odstín a přináší kousek přírody do vašeho interiéru. Dřevo je materiál, který přináší pocit tepla a útulnosti do každého pokoje a stolek Remus není výjimkou.

Opravdovou přidanou hodnotou stolku Remus je ovšem jeho praktičnost. S úložným prostorem přímo v nočním stolku máte jednoduchý přístup k věcem, které vám nejvíce záleží – kniham, čtečce, mobilnímu telefonu nebo lampičce na nočním stolku. To všechno díky dvěma prostorem, které jsou diskrétně skryty za jednou z dvou dvířek na tomto originálním nočním stolku.

Černě lakovaný kovový rám a průmyslový vzhled stolku Remus

Stolek Remus je kombinací moderního designu a funkcionalistiického stylu. Tento noční stolek je jeden z nejlepších reprezentantů průmyslového stylu, kdy se kov, dřevo a ostatní materiály mísí a vytváří tím unikátní styl nábytku. Černě lakovaný kovový rám podtrhuje celkový vzhled stolku Remus a zároveň poskytuje dostatek stability a pevnosti.

Vyzkoušejte tento kousek a doplňte tak váš interiér o jedinečný detail, který zaujme každého návštěvníka. Pokud si potrpíte na své vnitřní síle, stylu a kvalitě, pak je Remus noční stolek tou nejlepší volbou.

TIP: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Odkaz na produkt

Pro více informací o produktu a jeho zobrazení, klikněte na tento odkaz: Dubový noční stolek Remus od Moebel Living

dubový noční stolek

lampička na nočním stolku