Dřezová baterie Hansgrohe Talis Select M51 s otočným raménkem chrom – recenze a vlastnosti


Dřezová baterie Hansgrohe Talis Select M51 s otočným ramenkem chrom – recenze a vlastnosti

Páková stojánková dřezová baterie s otočným ramínkem je v současné době velmi oblíbená. Jednou z této kategorie baterií je i model Hansgrohe Talis Select M51. Tomuto produktu jsme se rozhodli věnovat recenzi a podívat se na jeho vlastnosti.

Design baterie

Dřezová baterie Hansgrohe Talis Select M51 je navržena v oblém designu, který se hodí do moderních kuchyní. Baterie je v chromovém provedení, které působí elegantně a zároveň je velmi odolné.

Výška baterie je 33,9 cm, což umožňuje pohodlné umývání nádobí i velkých hrnců. Ramínko je ve výšce 28,8 cm, takže s baterií lze manipulovat velmi snadno.

Ovládání baterie

Hlavním rysem této baterie je otočné ramínko, které umožňuje snadné nastavení směru vody. Stačí jen otočit ramínkem a voda bude téci tam, kam potřebujete.

Dalším výhodou této baterie je rychlá a snadná manipulace nad teplotou vody. Díky technologii Select stačí klepnout na tlačítko, umístěné na horní části baterie, a teplotu vody lze měnit bez nutnosti dotýkat se páčky.

Úspora vody

Baterie Hansgrohe Talis Select M51 nabízí také úsporu vody. Díky technologii EcoSmart dochází k redukci průtoku vody až o polovinu. To znamená, že spotřeba vody se snižuje až na 5 litrů za minutu, což je velmi šetrné k životnímu prostředí a zároveň dovoluje úspěšně řešit vodné a stočné poplatky.

Závěr

Dřezová baterie Hansgrohe Talis Select M51 s otočným ramínkem chrom je moderní a funkční řešení pro každou kuchyni. Díky svojí výšce a otočnému ramínku umožňuje snadné a přesné umývání nádobí. Technologie Select, EcoSmart a snadné ovládání dělají z této baterie ještě lepší produkt pro každodenní použití. Pokud vás baterie zaujala, můžete si ji zakoupit na stránkách brega.cz.

Dřezová baterie Hansgrohe Talis Select M51 s otočným ramenkem chrom