Boho stylová závěsná lampa TooLight La Belle v hnědém provedení

Moderní s důrazem na kvalitní zpracování a také nadmíru praktická, která poskytne dostatečné osvětlení pro mnoho prostorů. Přesně taková je závěsná lampa La Belle z kolekce boho.

Nabízející komfort a precizní zpracování se řadí po boku originálních kousků. Ostatně její ruční zpracování, oblé tvary, jemné linie a především dřevěné proutí, které je propleteno do zajímavých tvarů, získá srdce nejen příznivců boho stylu.

Design a materiály

Konstrukce celé závěsné lampy vsází na pevný a odolný kov, který prodlužuje životnost a také odolává drobným oděrkám a škrábancům, které se mohou objevit. Dalšími materiály je bambusové dřevo. Vše v zemité hnědé barvě, která umí oživit obývací pokoj, ložnici, předsíň i mnoho dalších místností.

Specifikace produktu

  • Oblé tvary a stínidlo propletené dřevěným proutím
  • Žárovka není součástí balení
  • Boho vzhled

La Belle závěsná lampa

Jeden světelný bod nabízí místo pro žárovku v maximálním výkonu 60W. Není součást balení.

Pokud se vám tento kousek líbí tak, jako nám, nemusíte ani okamžik váhat. Objednejte si ji hned z našeho eshopu Sidonia, kde naleznete nejen tuto krásnou závěsnou lampu, ale i mnoho dalších moderních i klasických kousků do interiéru a exteriéru. Pro zákazníky máme připraveno mnoho výhod, jako třeba rychlé dodání zdarma nebo možnost vrácení zboží do 14 dnů.