Bílá nálepka a pískově hnědý styl: Představujeme nový odkládací stolek WLL MAKOTO s ratanovým výpletem 30 cm


Zaujímavý design pro váš interiér

Kulatý odkládací stolek MAKOTO značky WHITE LABEL LIVING zaujme svým originálním designem – jeho podnož je ozvláštněna výpletem z přírodního ratanu. Ten zároveň slouží jako ohraničení spodní desky stolku, takže vám stolek poskytne praktický úložný prostor na časopisy, ovladače a jiné drobnosti.

Vysoce kvalitní řemeslná práce je patrná v každém detailu tohoto odkládacího stolku. Výplet z přírodního ratanu je precizně umístěn, aby poskytoval stabilní úložný prostor, a zároveň se lehce čistil. Výrobce použil pouze nejlepší materiály, takže máte jistotu, že si pořídíte produkt vysoce kvalitní a odolný.

Barevná varianta stolku

Odkládací stůl WLL MAKOTO je dostupný jak v krásné bílé barvě, tak také v černém provedení. Dokonce si můžete pořídit oba dva varianty a vytvořit si tak stylový interiér.

Snadné doručení a montáž

Zakoupit si odkládací stůl WLL MAKOTO s ratanovým výpletem 30 cm je velmi snadné. Stačí si otevřít webovou stránku www.nabytekhned.cz, a výrobek objednat. Doručení je profesionální a rychlé.

Montáž odkládacího stolku WLL MAKOTO je velmi jednoduchá a intuitivní. Postavíte si ho doma sami za pár minut. Stačí si přečíst krátký návod a následovat jednotlivé kroky, které jsou velmi přehledné.

Závěr

Odkládací stůl WLL MAKOTO s ratanovým výpletem 30 cm je ideální volbou pro každého, kdo chce svému domovu dodat šmrnc a originalitu. Produkty WHITE LABEL LIVING jsou vždy kvalitní a designově promyšlené. S tímto stolem si pořídíte interiérový kousek, který vám poskytne praktický úložný prostor a zároveň vytvoří unikátní atmosféru v místnosti.