ASIR jídelní stůl Santiago – kvalitní borovice atlantic s bílým lakem


ASIR jídelní stůl Santiago – elegantní volba pro váš domov

Prostorný jídelní stůl z kolekce SANTIAGO s možností rozkladu.

Jídelní stůl je jedním z nejdůležitějších kousků nábytku v našem domě. Vždyť právě u něj trávíme čas s rodinou a přáteli. Proto bychom měli vybírat stůl, který nejen dokonale zapadne do interiéru, ale také bude kvalitní a funkční.

Kvalitní borovice atlantic s bílým lakem

ASIR jídelní stůl Santiago je vyroben z kvalitní borovice atlantic, která byla ošetřena bílým lakem. Díky tomu působí stůl moderně a elegantně zároveň. Tento stůl se perfektně hodí do moderního interiéru, ale také dokáže zkrášlit starší byty.

ASIR jídelní stůl Santiago - kvalitní borovice atlantic s bílým lakem

Již při prvním pohledu je vidět, jak je stůl kvalitně zpracovaný. Melaminem potažené desky s tloušťkou 18 mm jsou pevné a odolné. Stabilní dřevěné nohy zajistí bezproblémovou stabilitu stolu. Santiago jídelní stůl má šířku 120 cm, výšku 75 cm a hloubku 75 cm.

Jednou ze skvělých funkcí jídelního stolu Santiago je možnost rozložení. Rozložený jídelní stůl má šířku 155 cm, výšku 75 cm a hloubku 75 cm. Díky tomuto provedení se počet míst ke stolování snadno zvýší. Nečekaná návštěva vás již nikdy nepřekvapí.

ASIR jídelní stůl Santiago - kvalitní borovice atlantic s bílým lakem

Kolekce SANTIAGO nabízí i kompletní jídelní sestavy

Jestliže se vám jídelní stůl Santiago zalíbil, můžete zvolit také kompletní jídelní sestavu ze stejné kolekce. Kromě stolu naleznete v této kolekci i jídelní židle, komody nebo vitríny. Díky tomu máte jistotu, že si vyberete nábytek, který bude dokonale ladit do vašeho interiéru.

Přejít na stránku produktu

Vyberte si kvalitní jídelní stůl Santiago od společnosti ASIR a užijte si nádherná posezení s rodinou a přáteli.